Witamy w sklepie MakroMass.pl

Nasz sklep istnieje od lutego 2012 roku. Od początku swojej działalności sklep stawia na unikatową ofertę, wyjątkowość w obsłudze klienta, profesjonalne podejście i co ważne zapewnia kompleksową obsługę w zakresie suplementacji, treningu oraz diety.

Od lutego 2012 roku do stycznia 2018 sklep bazował na punkcie stacjonarnym w Oławie przy ulicy Lipowej 13, ale od niedawna dostępna jest forma dokonywania zakupów głównie poprzez sklep internetowy.

Właścicielem sklepu MakroMass jest firma Profi Sport Nutrition. Stawiamy na marki dość unikatowe takie jak: Amix Nutrition, Gen Lab Sports czy 4Nutrition. W swojej ofercie posiadamy także marki znane, takie jak Olimp, Trec, Scitec, Universal, Muscle Pharm, All Nutrition, 7Nutrition, BioTech USA i wiele innych.

Oferta sklepu MakroMass obejmuje szeroki wybór produktów dla sportowców, a w szczególności dla osób aktywnych fizycznie, niezależnie od dyscypliny, chcących wspomóc się odżywkami i suplementami diety w celu jeszcze lepszych rezultatów, wyników. Dostępne w naszej ofercie odżywki zostały podzielone na szeroką gamę kategorii. Wszystko po to by znaleźć odpowiedni produkt dla siebie.

Proponujemy więc produkty wspomagające przyrost masy mięśniowej, przyspieszające redukcję redukcje tkanki tłuszczowej, poprawiające szybkość i wytrzymałość oraz przyspieszające regenerację po treningową. Nasza oferta obejmuje również suplementy diety, które poprawiają witalność, samopoczucie i oczywiście zdrowie.